Nie żyje nastolatek porażony prądem. Do tragedii doszło przy ulicy Bursaki w Krośnie za kompleksem basenów.
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło dziś (25.05) około godz. 13 na terenach zielonych przy ulicy Bursaki w Krośnie, w pobliżu rzeki Wisłok.

Nie żyje nastolatek porażony prądem, który prawdopodobnie wszedł lub oparł się o słup średniego napięcia i został porażony. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane.

Na miejscu oprócz zespołu ratownictwa medycznego i policjantów interweniowali także strażacy.

Porażenie prądem

[AKTUALIZACJA]


Jak informuje podkomisarz Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji, 14-latek wszedł na słup średniego napięcia, prawdopodobnie został porażony prądem, a następnie spadł z wysokości kilku metrów.

Nastolatek doznał poważnych obrazem ciała, w wyniku których zmarł na miejscu. Był uczniem jednej z krośnieńskich szkół podstawowych, mieszkał w gminie Jedlicze.

[AKTUALIZACJA2]


Prokurator Rejonowy w Krośnie Iwona Czerwonka-Rogoś poinformowała, że zmarły nastolatek, uczeń siódmej klasy szkoły podstawowej, przebywał w grupie kilku znajomych. W pewnym momencie wszedł na słup i po chwili został prawdopodobnie porażony prądem, po czym spadł z wysokości około sześciu metrów.

- Ciało 14-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, które pozwolą ustalić, co było bezpośrednią przyczyną śmierci chłopca - powiedziała prokurator Iwona Czerwonka-Rogoś.

~michał

25-05-2022 20:36 20 13

tragedia straszna spoczywaj w pokoju
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.