Sukces Grzegorza Nowotarskiego i Jakuba Iwanika na Mistrzostwach Europy w Armwrestlingu.
W dniach 27-29 maja w Rumii, odbyły się Mistrzostwa Europy w Armwrestlingu (siłowanie na ręce). Z klubu Spartan Rymanów zakwalifikowało się dwóch zawodników, zwycięzcy Mistrzostw Polski w swoich kategoriach, Grzegorz Nowotarski i Jakub Iwanik.

Obydwaj zawodnicy stanęli na najwyższym podium, Grzegorz Nowotarski zdobył tytuł Mistrza Europy Masters Class do 86 kg a Jakub Iwanik również został Mistrzem Europy w kategorii Junior 18.

- Jesteśmy szczęśliwi ze zwycięstwa, dla obu nas są to pierwsze medale Mistrzostw Europy i od razu złota. Przygotowania trwały od września 2021 roku i udało się. Ciężka praca popłaca, jak to mówią.
Teraz przygotowania do Mistrzostw Świata, które odbędą się we Francji pod koniec września. Idąc za ciosem liczę, że również przywieziemy złote medale, ale nie ma co zapeszać tylko dobrze się przygotować. Forma jest, trzeba ją tylko odpowiednio szlifować do września
- powiedział Grzegorz Nowotarski.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.