Sprawdź, z kim zagra Twoja drużyna w najbliższą sobotę i niedzielę (18-19 czerwca) oraz kto będzie im sędziował.

18 czerwca (sobota)


IV liga
Igloopol Dębica - Karpaty Krosno 17.00

Klasa okręgowa
Nafta Jedlicze - Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska 11.00 (A. Kijowski, Krężałek, K. Belczyk)
Przełęcz Dukla - Zamczysko Mrukowa 18.30 18.30 (Kiełtyka, Kielar, L. Snieżek)
Beskid Posada Górna - Cosmos Nowotaniec 18.00 (Grela, Śmietana, W. Heret)

Klasa A-2
Wisłok Krościenko Wyżne - Górnik Grabownica Starzeńska 14.00 (Szczepek, Kolbusz, Buba)
LKS Wesoła - Karpaty Klimkówka 17.30 (Matuszek, Kosturski, Szul)

Klasa A-3
Orzeł Faliszówka - Sobniów Jasło 16.00 (Łapka, Frankowicz, Krześniak)
Tęcza Zręcin - Polonia Kopytowa 16.00 (K. Majewski, Sokołowski, Dar. Szczepanik)

19 czerwca (niedziela)


Klasa okręgowa
Zamczysko Odrzykoń - Start Rymanów 11.00 (Kosiek, K. Majewski, Rak)

Klasa A-2
Zorza Łęki Dukielskie - Kotwica Korczyna 11.30 (Kiszka, J. Majewski, Witkoś)
LKS Lubatówka - Iwonka Iwonicz 13.00 (Kolbusz, T. Smoleń, Szczepek)
Iskra Iskrzynia - Jasiołka Jaśliska 14.00 (Augustyn, Kuszaj, S. Śnieżek)

Klasa A-3
Nafta Chorkówka - KS Zarzecze 11.00 (M. Samborowski, B. Belczyk, T. Kijowski)
Rędzinianka Wojaszówka - LKS Skołyszyn 11.00 (Pilszak, Śmietana, Irzyk)

Klasa B-3
Florian Rymanów-Zdrój - LKS Kombornia 10.00 (Kielar, K. Belczyk, W. Biały)
Orzeł Pustyny - Iskra Wróblik Szlachecki 11.00 (Kuszaj, Augustyn, S. Śnieżek)
Sokół Domaradz - LKS Milcza 11.00 (Domaradzki, Dobosz, W. Heret)
LKS Trzesniów - Piastovia Miejsce Piastowe 11.00 (Wołek, Kiełtyka, L. Śnieżek)
LKS Lubatowa - LKS Jasionów 13.00 (Stodolak, K. Kijowski, Smerecki)
Burza Rogi - LKS Wzdów 13.00 (Łapka, A. Szelc, B. Wosiewicz)

Klasa B-4
LKS Brzezówka - Rotar Węglówka 11.00 (Wierdak, J. Samborowski, Kochanik)
LKS Łęki Strzyżowskie - Victoria Kobylany 12.00 (Krześniak, Urbanek, D. Wiklowski)
Nurt Potok - Zorza 03 Łubienko 13.00 (Dziekan, Głowacki)
Błękitni Żeglce - Huragan Jasionka 14.00 (Frankowicz, M. Kijowski, A. Kijowski)
Guzikówka Krosno - Jasiołka Świerzowa Polska 15.00 (K. Majewski, Kosiek, Rak)
Iwełka Iwla - LKS Głowienka 15.00 (B. Belczyk, M. Samborowski, T. Kijowski)


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.