4 lipca nie pojawili się w pracy egzaminatorzy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie. Zaplanowane egzaminy zostały odwołane. Kandydaci na kierowców nie kryli zdenerwowania.
Niemiła niespodzianka spotkała kandydatów na kierowców, którzy dzisiaj (4 lipca) zjawili się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie. Okazało się, że w pracy nie stawili się egzaminatorzy. W związku z tym egzaminy na prawo jazdy musiały zostać odwołane.

Tomasz Leyko, rzecznik prasowy marszałka województwa podkarpackiego, pod którego podlegają WORD-y, poinformował, że z uzyskanych przez niego informacji wynika, iż w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie do pracy nie stawili się wszyscy egzaminatorzy i wszyscy przedłożyli zwolnienia lekarskie.

WORD Krosno

Przed WORD w Krośnie przed godziną 10 było kilka osób, które przyjechały na egzamin do Krosna.

- Nie poinformowano nas wcześniej, że egzaminu nie będzie. Dowiedziałam się o tym na miejscu, przyjechałam więc na darmo ponad 20 kilometrów. Powiedziano, że nie wiadomo, ile taka sytuacja potrwa, może i tydzień. O nowym terminie mamy zostać poinformowani telefonicznie - powiedziała młoda kobieta z sąsiedniego powiatu.

Egzaminatorzy nie pojawili się w pracy także w innych WORD-ach w Polsce, także przedstawiając zwolnienia lekarskie.

~Hiobowski

05-07-2022 22:38 17 94

W Polsce powinno już dawno być wprowadzone obowiązkowo minimum 40 godzin jazdy. 30 jest obecnie za mało.
Odpowiedz

~cynik

05-07-2022 22:35 206 15

Zastanawiam się skąd się bierze tyle nienawiści w stosunku do egzaminatorów WORD? Czyżby aż tyle osób nie zdało egzaminu na prawo jazdy? Nie sądzę, gdyż proporcjonalnie mamy bardzo dużo kierowców. A trzeba przyznać uczciwie, że są osoby, które w ogóle nie powinny mieć uprawnień do kierowania. Po prostu śmierć przed ich samochodem zaiwania, a oni ją gonią.
Odpowiedz

~Welt

05-07-2022 09:43 21 123

Osoby, które miały egzamin w poniedziałek stawiały się na egzamin nie wiedząc o strajku, często pokonując wiele kilometrów, tracąc czas swój i innych. Z przytoczonych wyjaśnień egzaminatora: „Nasza praca z roku na rok coraz bardziej marginalizowana. Zawód egzaminatora przestał być szanowany i ulega ciągłej dewaluacji”. To tylko i wyłącznie egzaminatorów zasługa, że zawód egzaminatora przestaje być szanowany, wszechobecna buta, lekceważenie innych, chamstwo.
Odpowiedz

~Kama 1234

04-07-2022 17:42 21 1059

Sprawa z egzaminatorami Word Krosno ogólnie jest lekko mówiac kiepska, notoryczne oblewanie bo tak, czepianie się i fatalna atmosfera podczas egzaminu to tak krótko mówiąc codzienność. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.
Bardzo nie uczciwe zachowanie wobec osób zapisanych... Ktoś płaci i czeka na termin przyjeżdża i caluje klamkę bo oni mają problem?A kogo to obchodzi. W innych zakładach pracy takie zachowanie jest nie dopuszczalne.
Odpowiedz

~Gosc

04-07-2022 17:13 22 171

Jaki problem zwolnić się i zmienić prace przecież nikt nikogo na sile nie trzyma ja mało zarabiałem w państwowej firmie zwolniłem się wyjechałem do stanów kilka innych osób również sie zwolniło znaleźli inne zajęcie mamy wolny kraj nie ma przymusu pracowania do końca życia w jednej firmie
Odpowiedz

~mia

04-07-2022 13:31 215 15

Widocznie mieli powód, nie wolno ludzi walczących o sprawiedliwość nazywać nierobami - za każdą pracę należy się odpowiednie wynagrodzenie. Proste
Odpowiedz

~kursant

04-07-2022 10:47 27 1040

wszystkim egzaminatorom dyscyplinarki a lekarzy którzy dali im nieuzasadnione zwolnienia też za fraki wżąć ,a ZUS nich sprawdzi legalność zwolnień .Dziwne że w całej Polsce wszyscy się rozchorowali -nieroby.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.