Starostowie I i II roku jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi Mateusz Michalec, Natalia Madej wraz z Tomaszem Bieniasem przekazali kilkadziesiąt kilogramów karmy dla schroniska dla zwierząt OTOZ Animals w Krośnie.
W czerwcu br. w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zorganizowana została ogólnouczelniana zbiórka specjalistycznej karmy dla zwierząt. Trafiła ona do schroniska w Krośnie prowadzonego przez OTOZ Animals.

- Jasielscy studenci już po raz kolejny pomogli potrzebującym. W marcu zorganizowali zbiórkę artykułów dla żołnierzy walczących o wolność Ukrainy. Wiosną przeprowadzili akcję sadzenia kwiatów przy Domu Pomocy Społecznej w Krośnie, która spotkała się z wielkim uznaniem pensjonariuszy. Tym razem pomoc uzyskały koty znajdujące się pod opieką OTOZ Animals w Krośnie - poinformował Tomasz Bienias, wiceprezes KN "Ad Rem" AHE Łódź, Filia Jasło.

Obecnie w krośnieńskim schronisku, zwanym "kociarnią" przebywa blisko 20 kotów, mających kilka czy kilkanaście tygodni, dorosłych oraz pochodzących z ogarniętej wojną Ukrainy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.