XLI Sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego odbędzie się w dniu 15 lipca 2022 roku o godzinie 11:00 w Starostwie Powiatowym w Krośnie.
Porządek obrad XLI Sesji Rady Powiatu Krośnieńskiego:
1. Otwarcie XLI Sesji Rady Powiatu Krośnieńskiego.
2. Stwierdzenie na podstawie listy obecności prawomocności obrad.
3. Przedstawienie porządku obrad XLI Sesji Rady Powiatu Krośnieńskiego.
4. Sprawozdanie o stanie środowiska na terenie powiatu krośnieńskiego w 2021 r. w świetle badań realizowanych w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska.
5. Informacja o stanie bezpieczeństwa weterynaryjnego w powiecie krośnieńskim w 2021 r.
6. Informacja z działalności Powiatowego Rzecznika Konsumentów w 2021 roku.
7. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu Krośnieńskiego za I i II kwartał 2022 roku.
8. Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych oraz szkół specjalnych, z uwzględnieniem szkół ponadpodstawowych i specjalnych mających siedzibę na obszarze powiatu prowadzonych przez inne organy prowadzące.
10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia Regulaminu określającego tryb i kryteria przyznawania nagród ze specjalnego funduszu nagród dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach, dla których Powiat Krośnieński jest organem prowadzącym.
11. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.
12. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia rodzajów zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudniania osób niepełnosprawnych w powiecie krośnieńskim w 2022 roku.
13. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia dla Zarządu Powiatu Krośnieńskiego.
14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
15. Wnioski i oświadczenia.
16. Zamknięcie XLI sesji Rady Powiatu Krośnieńskiego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.