Niecodzienne zdarzenia na jednym z parkingów przy ul. Naftowej w Krośnie. Interweniowali strażacy i policjanci.
Wczoraj (8 sierpnia) po godzinie 18 Komenda Miejska Policji w Krośnie została poinformowana, że na jednym z przyblokowych parkingów przy ul. Naftowej kierowca taksówki w trakcie wykonywania manewrów uszkodził zaparkowane pojazdy.

- Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem uszkodził dwa volkswageny, fiata, a także kwietnik, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Właściciel forda został ustalony, ale pod adresem zamieszkania policjanci nie zastali mężczyzny, ani też samochodu. Obecnie prowadzimy czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia, w tym, kto kierował pojazdem w chwili zdarzenia - poinformował st. asp. Tomasz Czelny z KMP w Krośnie.

Uszkodzenia po samochodzie

Oprócz policjantów krośnieńskiej drogówki, na miejscu pracowali również strażacy z JRG PSP w Krośnie.

Ankieta

Jak często korzystasz z taksówek?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety


~gośćDWA

09-08-2022 16:34 16 14

Dostali nowe wozy po 1mln każdy to trzeba nim choć raz w roku z dziesięć kilometrów zrobić bo i tak się popsują jak będą stać w garażu. Karetek Pogotowia jak na lekarstwo w powiecie ale za to w każdej wiosce sprzęt w remizie za pół miliona złotych + w mieście chyba z 5szt po milionie, po co to komu to jest potrzebne
Odpowiedz

~Gosc

09-08-2022 15:00 10 22

Pytam co to za moda teraz do byle stłuczki gdzie nie ma poszkodowanych jedynie auta porysowane przyjeżdża straż pożarna lub nawet kilka jednostek
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.