Dobra wiadomość dla kierowców. Zakończył się remont nawierzchni ul. Grodzkiej w Krośnie na odcinku od Placu Konstytucji do ul. Piotra Skargi.
Urząd Miasta krosna poinformował, że fragment ul. Grodzkiej od Placu Konstytucji do ul. Piotra Skargi jest już przejezdny i ruch odbywa się tak, jak przed remontem.

Trzeba też wiedzieć, że na tym odcinku ul. Grodzka jest ulicą jednokierunkową. Otwarcie tego fragmentu usprawni ruch w obrębie starego miasta i ułatwi życie kierowcom jadącym od rynku, od ul. Czajkowskiego (od ronda do góry wzdłuż sądu), Wisłoczą czy Staszica.

~Powiat Krosno

15-08-2022 21:20 28 27

Dziś przejechałem tą ulicą po tej nowej kostce i co ? Nie wierzę jak można coś takiego położyć tzn z takimi wybojami i nierówniściami. Kto to tak zaprojektował i odebrał taką robotę przecież to jest krzywe jak fale Dunaju. No nie można tak - kostka w rynku , Słowackiego wychodzi sama a tutaj na dodatek krzywa. Tak czepiam się bo to jest nie do przyjęcia!. O kosztowało pierdyliard.
Odpowiedz

~Bolek

12-08-2022 09:36 31 26

Miałem się nie czepiać! Ale jakby tak sięgnąć pamięcią to ta Grodzka ma jakiś priorytet w budżecie miasta bo często się na niej coś dzieje. Bo tak np. Pużaka, Lniarska czy Okrzei nie należą do miasta (lub inaczej - nie mają trybu priorytet) i dziury tam muszą być (taka wizytówka). "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi"
Odpowiedz

~apis

11-08-2022 14:41 30 28

Nie dało się już tego obleśnego muru wyczyścić? Pewnie musi być nowy przetarg i kolejne setki tysięcy złotych. Oto Polska właśnie.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.