W podkarpackich szkołach w zakończonym roku szkolnym pracownicy i funkcjonariusze z podkarpackiej KAS zorganizowali 178 lekcji o konsekwencjach nielegalnego hazardu w ramach akcji „Hazard? Nie daj się wciągnąć".
W ramach 3. odsłony akcji edukacyjnej "Hazard? Nie daj się wciągnąć", od września ubiegłego roku do końca czerwca 2022 r., funkcjonariusze podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili 178 lekcji w 105 podkarpackich szkołach. W lekcjach z ekspertami podkarpackiej KAS wzięło udział prawie 5,9 tys. uczniów, z czego ponad 4 tys. osób było uczniami szkół podstawowych. W zajęciach brali także udział nauczyciele, pedagodzy szkolni, a także rodzice.

O tym, jak hazard jest szczególnie niebezpieczny dla młodych, opowiada Agnieszka Siwy, zastępca rzecznika prasowego Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie:Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.