Bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni trenera Roberta Glenia na turnieju organizowanym przez Akademię Sandecji Nowy Sącz w Rytrze. Ładna gra i tym samym miejsce na podium cieszą. Dodatkowo nagroda indywidualna i motywacja do systematycznej pracy na treningach dla wszystkich zawodników.
Relacja trenera:
Drużyna rocznika 2007 zakończyła sezon halowy udziałem w III Wielkanocnej Zabawie Piłkarskiej Akademii Sandecja. Zawody odbyły się pierwszego dnia wiosny w malowniczym Rytrze. Nasi mali zawodnicy spisali się na medal zajmując drugie miejsce w gronie siedmiu zespołów. Nagrodę dla najlepszego bramkarza odebrał Kuba Kasperkowicz. Organizator przyznawał punkty za rywalizację zarówno w meczach, jak i w konkursach technicznych piłki nożnej. Suma punktów obu konkurencji dawała końcowy rezultat drużyny. Zdecydowana większość punktów zdobyta przez Beniaminka to efekt dobrej postawy w bezpośrednie rywalizacji na boisku. Motorem napędowym Naszej drużyny w spotkaniach z wymagającymi przeciwnikami byli niewątpliwie Franek Kania i Miłosz Bolek.

Gratulacje dla zawodników i trenera!

Wyniki spotkań z udziałem Beniaminka:
1. Beniaminek - GOAL Nowy Sącz 2:0 (Bolek, Kania)
2. Beniaminek - Sandecja Nowy Sącz II 1:2 (Bolek)
3. Beniaminek - Kolejarz Stróże 8:0 (Bolek, Pawlik, Kania 3, Wójcik, Niemiec 2)
4. Beniaminek - Dunajec Nowy Sącz 2:1 (Kania, Dubiel)
5. Beniaminek - DIDI GOL Rabka 0:1
6. Beniaminek - Sandecja Nowy Sącz I 2:0 (Niemiec 2)

Beniaminek Krosno

Końcowa kolejność w Turnieju:
1. DIDI GOL Rabka
2. Beniaminek Krosno
3. Dunajec Nowy Sącz
4. Sandecja Nowy Sącz I
5. GOAL Nowy Sącz
6. Sandecja Nowy Sącz II
7. Kolejarz Stróże

Beniaminka wystąpił w składzie: Dębiczak Szymon, Wójcik Szymon (1), Krzanowski Antoni, Kasprzycki Kamil, Bolek Miłosz (3), Zając Oskar, Pawlik Jakub (1), Niemiec Jakub (4), Kasperkowicz Jakub, Kania Franciszek (5), Dubiel Remigiusz (1), trener Robert Gleń.