Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza młodych ludzi - uczniów szkół ponadpodstawowych - do udziału w warsztatach, rozwijających pasje i zainteresowania młodzieży... plastyczne i literackie.
18 października br. odbędą się warsztaty artystyczne inspirowane miastem pn. "Krosno okiem młodych...". Warsztaty realizowane w technice linorytu, będą kontynuowane w przyszłym roku i zakończone zostaną uroczystym wernisażem prac uczestników w marcu 2023 r.;

Natomiast 24 października Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w warsztatach kreatywnego pisania Loesje. Warsztaty to zabawa skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów. Pobudzają twórcze myślenie oraz inspirują do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych haseł.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a Biblioteka zapewnia wszystkie materiały.

Plakat KBP

Zgłoszenia do udziału w warsztatach na specjalnych kartach można przesyłać do 5 października br. - karty do pobrania tutaj: https://kbp.krosno.pl/aktualnosc-1072-kreatywnie_w_bibliotece_s.html

Warsztaty odbywają się w ramach projektu "Biblioteka miejsce spotkań twórczych!", który Krośnieńska Biblioteka Publiczna realizuje ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Kierunek interwencji 4.1. BLISKO - Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.