Około 2000 gimnazjalistów z Krosna, powiatu krośnieńskiego, brzozowskiego i jasielskiego odwiedziło przez dwa dni Krośnieńskie Targi Edukacyjne.
Jak co roku uczniowie gimnazjów mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną wszystkich szkół ponadgimnazjalnych działających  na terenie miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego, podczas zorganizowanych w dniach 9 - 10 kwietnia 2015 r. Krośnieńskich Targów Edukacyjnych. Swoją ofertę zaprezentowały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Krosna i powiatu krośnieńskiego, zarówno publiczne, jak i niepubliczne.

Podczas targów gimnazjaliści mieli także możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i uczniami szkół, które się prezentowały, mogli także skorzystać porozmawiać z doradcami zawodowymi, którzy byli obecni na stoisku poradni psychologiczno - pedagogicznych.

Wszyscy kandydaci, którzy myślą o wyborze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez krośnieński samorząd, mieli możliwość zapoznania się z zasadami elektronicznego naboru, który w Krośnie funkcjonuje już po raz ósmy.
Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem gimnazjalistów, którzy wspólnie z wychowawcami i opiekunami przyjeżdżali nawet z odległych miejscowości.

Krośnieńskie Targi Edukacyjne

Targi odwiedziło około 2000 gimnazjalistów z Krosna, powiatu krośnieńskiego, brzozowskiego i jasielskiego.

Uczniowie mogli również odwiedzać krośnieńskie szkoły ponadgimnazjalne, które w tych dniach przygotowały specjalną ofertę dla gimnazjalistów.

Harmonogram dni otwartych, podobnie jak i pozostałe ważne dla gimnazjalistów informacje można znaleźć na stronie www.krosno.pl i http://nabor.pcss.pl/krosno.

Targi, jak co roku zorganizował Wydział Edukacji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.