Za kilka dni ruszy w pełni przebudowa mostu w Łączkach Jagiellońskich. Most na rzece Wisłok będzie zamknięty na rok.
Starostwo Powiatowe w Krośnie poinformowało o wprowadzeniu czasowej zmiany organizacji ruchu w związku z przebudową i rozbudową mostu na rzece Wisłok w Łączkach Jagiellońskich.

Zmiana organizacji ruchu została wprowadzona dzisiaj i będzie obowiązywała do 30 września 2023 roku. Natomiast od najbliższego poniedziałku 10 października do końca września przyszłego roku nastąpi całkowite zamknięcie mostu.

zmiana organizacji ruchu w Łączkach Jagiellońskich

Powiat Krośnieński na realizację inwestycji otrzymał dofinansowanie w wysokości 5 mln zł z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Całkowita wartość inwestycji wyniesie ponad 6 mln zł.

Zakres prac obejmuje m.in. rozbiórkę istniejącego i budowę nowego przepustu, przebudowę i rozbudowę mostu, przebudowę drogi na długości 368 metrów, przebudowę sieci wodociągowej i teletechnicznej, budowę chodnika oraz wykonanie umocnień rzeki Wisłok w obrębie mostu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.