Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Gwoźnica Górna, na drodze powiatowej relacji Niebylec - Barycz. W wyniku zderzenia motoroweru z samochodem osobowym marki Audi, śmierć poniósł 81-letni mężczyzna.
W środę 19 października po godz.13 w miejscowości Gwoźnica Górna, na drodze powiatowej relacji Niebylec - Barycz doszło do tragicznego wypadku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem 81-letni mężczyzna, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego zderzył się samochodem osobowym marki Audi, kierowanym przez 25-latka.

Życia 81-letniego mieszkańca powiatu strzyżowskiego nie udało się uratować, zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Policjanci potwierdzili, że kierujący audi był trzeźwy.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.