Urząd Miasta Krosna szacuje zapotrzebowanie mieszkańców na węgiel. Zainteresowani proszeni są o wypełnienie krótkiej ankiety.
2 listopada weszły w życie przepisy ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych, czyli tzw. ustawy węglowej, na podstawie której to samorządy będą pośredniczyć w sprzedaży tego paliwa. Chcąc oszacować zapotrzebowanie mieszkańców na węgiel, a także określić jego rodzaj (tzw. sortyment) Urząd Miasta Krosna prosi mieszkańców o wypełnienie krótkiej ankiety. Jest ona dostępna w wersji elektronicznej oraz tradycyjnej - papierowej. Jej wypełnienie jest czas do 8 listopada 2022 r.

Wersję elektroniczną można uzupełnić klikając https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsA2k0owa5TK_nxqctcXp6RTGrjDpFKK1XeRxzhDz0QPmFuw/viewform

Wersja papierowa jest dostępna w budynkach Urzędu Miasta Krosna:
- ul. Lwowskiej 28a,
- Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Gospodarki Lokalami Urzędu Miasta Krosna, II p., ul. Bieszczadzka 5
- ul. Staszica 2
- Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, ul. Piastowska 58 - tam też można ją złożyć.

Można również ją pobrać https://www.krosno.pl/storage/file/core_files/2022/11/3/558dd8fee175d56a0711d84939b3d3e8/ankieta%20-%20zapotrzebowanie%20w%C4%99giel.pdf, wydrukować i po uzupełnieniu złożyć w jednym z wyżej wymienionych miejsc.

Urząd Miasta Krosna przypomina, że zgłoszenie ma na celu oszacowanie potrzeb mieszkańców i nie oznacza złożenia wniosku. Przesłane dane pozwolą w przyszłości skontaktować się w sprawie zakupu węgla po preferencyjnej cenie.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Komunalny, Ochrony Środowiska i Gospodarki Lokalami Urzędu Miasta Krosna, ul. Bieszczadzka 5, e-mail: gk@um.krosno.pl, telefon: 13-47-43-629.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.