Allegro rozsyła do użytkowników e-maile z informacjami o zmianach w Allegro Smart!, które wejdą w życie od 21 listopada 2022 roku, od godziny 9:00.
Nowe warunki Allegro Smart! bądą obowiązywać dla subskrypcji miesięcznych lub rocznych, przedłużonych lub wykupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00.

Cena rocznej subskrypcji wrośnie z 49 zł na 59,90 zł. Cena miesięcznej subskrypcji Smart! pozostanie bez zmian i nadal będzie wynosić 10,99 zł.

Zmieniają się za to minimalne kwoty zakupów od jednego sprzedającego, które będą gwarantować bezpłatną dostawę. Allegro informuje, że w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru minimalna wartość zakupów będzie wynosiła 45 zł (obecnie 40 zł). Dla przesyłek kurierskich minimalna kwota będzie wynosiła 65 zł (obecnie 40 zł).

Co z klientami, którzy mają już wykupioną subskrypcję Allegro Smart!?


Allegro informuje również, że obowiązujące subskrypcje nie będą przedłużone automatycznie. Użytkownik otrzyma poprzez e-mail informację o wygaśnięciu subskrypcji. Aby przedłużyć subskrypcję od 21 listopada, od godziny 9:00 należy zrobić to samodzielnie.

Zobacz również Allagro Pay - prosty, bezpieczny i wygodny sposób płatności odroczenia płatności lub na raty. Aktywacja Allegro Pay jest darmowa i dostępna dla wszystkich użytkowników Allegro. Kliknij: Allegro Pay.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.