Trzy osoby ranne w wypadku na DK28 pomiędzy Iwoniczem a Klimkówką.
Trwa akcja ratunkowa na miejscu wypadku, do którego doszło około godz. 14:30 na DK28 pomiędzy Iwoniczem a Klimkówką.

Wypadek w Iwoniczu na DK28

Fordem mondeo, który zjechał z drogi, uderzył w dwa drzewa i dachował podróżowały cztery osoby w tym dziecko. Wszystkie zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala.

Droga krajowa jest całkowicie zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


Utrudnienia zakończyły się około godz. 17:35.

[AKTUALIZACJA]


- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 27-letnia kobieta kierująca fordem, jadąc w kierunku Miejsca Piastowego, straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu, w wyniku czego samochód uderzył w drzewo i dachował. Cztery osoby podróżujące samochodem, w tym półroczne dziecko, odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala. Kierująca była trzeźwa. Przez około trzy godziny odcinek drogi, na którym doszło do wypadku, był nieprzejezdny. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - informuje krośnieńska policja.

~ANtyidiota

05-12-2022 08:51 3 4

Miała atak padaczki. Pierwszy w życiu, jak się poźniej okazało,z powodu glejaka, o którym nie wiedziała. Rozpędź się i walnij w ścianę, zanim bez znajomości faktów, zaczniesz wypisywać takie rzeczy.
Odpowiedz

~antypijak

13-11-2022 16:04 13 9

Żeby tak grzmotnąć na prostej drodze to trzeba zasnąć. Kto takim daje takim prawo jazdy?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.