Sarna wbiegła pod jadące samochody ulicą Rzeszowską w Krośnie.
W kolizji brały udział dwa samochody osobowe. Do zdarzenia doszło dziś (24.11) około godz. 16 na ulicy Rzeszowskiej w Krośnie.

Najpierw kierująca citroenem jadąc w kierunku Ustrobnej uderzyła w przebiegającą przez jezdnię sarnę, która na skutek uderzenia znalazła się na przeciwnym pasie ruchu. Tam uderzyło w nią jadące w przeciwnym kierunku renault, kierująca nie miała szans na reakcję.

kolizja ze sarną w Krośnie


Na szczęście podróżujący pojazdami nie ucierpieli podczas tych kolizji. Zwierzę nie przeżyło zderzenia z pojazdami i padło.

Egipcjanin poszkodowany po zderzeniu z sarną
Na miejscu interweniowali policjanci, przez kilkadziesiąt minut w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

~laaa1111

25-11-2022 14:17 23 28

Tez niedawno mieliśmy podobna kolizję z jeleniem. My na szczęscie przeżylismy, jeleń nie , ale wszystkie koszty holowanie, naprawa samochodu, przegląd musieliśmy pokryć sami. Niestety zwierzęta są ważniejsze niż człowiek. Jeśli jest znak dzika zwierzyna to nie ma szans na jakiekolwiek odszkodowanie. Problem powinien być inaczej rozwiązany - liczebność zwierząt kontrolowana.
Odpowiedz

~wolf

25-11-2022 10:31 20 33

Najlepiej postawić znak i jest ok, a nie myśleć o poprawie bezpieczeństwa typu jakieś bariery.
Tylko że w taką pogodę to zwierzynę widać jak już jest na masce.
Odpowiedz

~Cooo

25-11-2022 00:34 34 29

Może nie ma większej populacji zwierząt tylko ludzie którzy budują więcej domów czy mieszkań lub fabryk oraz dróg do nich płoszą zwierzęta z ich starych siedlisk i pojawiają się koło człowieka.
Odpowiedz

~lkkqjklashdq'

24-11-2022 22:25 28 35

Kto doprowadził do takiego namnożenia tej zwierzyny?Czas pomyśleć o ograniczeniu populacji,lub obciążeniu za szkody Związki Łowieckie.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.