W sobotę 17 grudnia w Auli Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie (ul. Dmochowskiego 12) o godz. 18:00 odbędzie się koncert charytatywny, zorganizowany przez społeczność i sympatyków Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie oraz Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.
Koncert dedykowany jest Weronice - uczennicy "Elektryka", która uległa wypadkowi we wrześniu i Gai. Weronika potrzebuje środków na kosztowną rehabilitację. Na szczęście jest na dobrej drodze do odzyskania zdrowia i postanowiła podzielić się pomocą z kimś, komu jest ona jeszcze bardziej teraz potrzebna. Tą osobą jest Gaja - ma 5 lat, urodziła się z wadą serca i zespołem Downa. Dziewczynki spotkały się w szpitalu, a połączył je upór, samozaparcie i wytrwałość w drodze do zdrowia i pokonywania kolejnych zakrętów.

W czasie koncertu uczniów i absolwentów "Elektryka" odbędzie się kiermasz ozdób, stroików świątecznych, wyjątkowych upominków oraz ciast. W przerwie przeprowadzone będą licytacje.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rehabilitację oraz leczenie Weroniki, oraz małej Gai.

Wstęp za cegiełkę (dobrowolny datek).

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.