3 osoby poszkodowane po zderzeniu 2 samochodów osobowych na skrzyżowaniu w Krośnie.
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś przed godziną 17:00 na skrzyżowaniu ulicy Bieszczadzkiej, Polnej i Reymonta w Krośnie.

W zderzeniu opla i toyoty poszkodowane zostały 3 osoby. Na miejscu pracują służby ratunkowe - trzy zespoły ratownictwa medycznego, policjanci i strażacy. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA]

Do szpitala przewiezione zostały łącznie 4 osoby, w tym dwoje dzieci i dwie kobiety w tym jedna w ciąży.

[AKTUALIZACJA]

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letnia kierująca oplem, skręcając w lewo, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z jadącą w kierunku Miejsca Piastowego, toyotą. Do szpitala trafiła kierująca oplem oraz troje pasażerów z toyoty, w tym dwójka dzieci w wieku 9 miesięcy i 3 lat. Obrażenia uczestników nie zagrażają ich życiu. Kierujący byli trzeźwi. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - przekazał podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.