Amatorska Grupa Teatralna JoSe z Haczowa zaprezentowała 7 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Haczowie przedstawienie jasełkowe.
Przedstawienie zostało przygotowane przez Amatorską Grupę Teatralną JoSe i Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie na podstawie scenariusza jasełek wystawionych w domu parafialnym w Haczowie 38 lat temu pod przewodnictwem ówczesnego proboszcza ks. prałata Kazimierza Kaczora i wikariusza ks. Mariana Bocho. Aktorami była wówczas młodzież oraz dorośli mieszkańcy Haczowa.

Jasełka w Haczowie

Przygotowane w tym roku jasełka składają się z trzech aktów. Można zobaczyć scenę z pastuszkami, Herodem oraz powitanie Jezusa w stajence. W przedstawieniu wykorzystana została dekoracja namalowana na potrzeby przedstawienia sprzed 38 lat.

Tegoroczne przedstawienie jasełkowe przygotowały 22 osoby pod kierunkiem Jolanty Błaż (reżyseria) i Sebastiana Jakubczyka.
Na scenie zaprezentowali się: Dominika Różnicka, Arkadiusz Wawrzkowicz, Sebastian Jakubczyk, Justyna Barańska, Paulina Szurlej, Krzysztof Rysz, Bogdan Omachel, Gabriela Rysz, Justyna Rymar, Bernadetta Bienia, Marzena Ziemiańska, Tomasz Półchłopek, Rafał Rajchel, Michał Szuwart, Marcin Ziemiański, Anna Wulw, Krzysztof Błaż, Mariusz Różnicki oraz Artur Jakubczyk w roli małego Jezuska.
Za nagłośnienie, obsługę techniczną i efekty specjalne odpowiadali: Jan Florek, Andrzej Błaż, Andrzej Bienia.

Jasełka w Haczowie

Wcześniej Amatorska Grupa Teatralna JoSe zaprezentowała w Haczowie jasełka według innych scenariuszy w 2017 i 2018 roku.

Przedstawienie będzie jeszcze można zobaczyć 8 stycznia br. o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Haczowie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.