Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, wystawił na aukcję 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzień swojej pracy. Jakie atrakcje czekają na zwycięzcę?
Osoba, która wylicytuje aukcję pn. "Dzień pracy z Januszem Ficem prezesem Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego" oprócz wypicia kawy, będzie miała okazję zobaczyć "od kuchni", jak zarządza się wielobranżową spółką komunalną, w której na co dzień pracuje ok. 350 osób. Zwycięzca licytacji zwiedzi z prezesem Januszem Ficem poszczególne zakłady i obiekty wchodzące w skład Spółki oraz zobaczy największe jej inwestycje.


"Wspólny dzień pracy" to także spotkania z kierownictwem Wodociągów Krośnieńskich, Elektrociepłowni Krosno i Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów oraz merytoryczne rozmowy na tematy związane z branżą komunalną, z realizowanymi inwestycjami oraz planami na przyszłość.

Osoba, która wylicytuje dzień pracy z prezesem Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, laureatem tytułu Dyrektor Roku Zakładów Oczyszczania Miast 2021, weźmie też udział w zaplanowanych na ten dzień spotkaniach organizacyjnych oraz rozmowach i dyskusjach na temat realizowanych przez spółkę działań czy inwestycji.

Na pewno będzie to dzień pełen atrakcji i niespodzianek, który będzie zakończony wspólnym obiadem. Szczegółowy scenariusz spotkania pozostaje do ustalenia.

- Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieram na różne sposoby od wielu lat. W tym roku, za namową kilku osób, postanowiłem zaprosić do firmy osobę, która wylicytuje najwyższą kwotę i pokazać funkcjonowanie firmy od środka. To może być ciekawe doświadczenie nie tylko dla zwycięzcy licytacji, ale i dla mnie. Cel aukcji jest szczytny! - Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która w ten niecodzienny sposób będzie chciała wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - mówi Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

Zysk z licytacji w całości zostanie przekazany na rzecz walki z sepsą, która jest tematem przewodnim 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Cena wywoławcza to 500 zł.
Licytacja trwa do 11 lutego 2023 r. do godz. 21:11


Link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/dzien-pracy-z-januszem-ficem-prezesem-khk-13180903639

~Wacław J.

30-01-2023 13:48 1 2

Zatrudenienie 350 ludzi i zaraz holding.
Jakby było 350 000 zatrudnionych to wtedy nazwa byłaby adekwatna.
Odpowiedz

~Niniisto

27-01-2023 14:11 5 7

Bo wybitnie wielkie ego, kawę to można ewentualnie wypić z prezydentem a z prezesem mpgk ? Parodia
Odpowiedz

~SOMGORSI

27-01-2023 10:15 6 15

Jeszcze niech zaprowadzi zwycięzcę na linię segregacji odpadów komunalnych gdzie pracują ludzie z orzeczeniami o niepełnosprawności w nieludzkich warunkach i za najniższą krajową i tam sobie wypije kawkę. Nadmienię , że Ci ludzie pracują w zewnętrznej firmie i obiecuje się im cuda wianki , a tak naprawdę to się nieszczęsników wykorzystuje do nabijania kasy prezesom. Tania siła robocza ot i cały sukces.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.