Jedną z imprez towarzyszących 31. edycji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był sobotni pokaz mody w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Krośnie.
Głównym celem pokazu mody było wsparcie 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Razem z fundacją GraTy organizujemy pierwszy w tym roku mały pokaz mocy. Chcemy w ten sposób włączyć się w tą szlachetną akcję - powiedział Artur Michelis, jeden z organizatorów sobotniego wydarzenia w szkole muzycznej.

Pokaz mody w Krośnie

W trakcie pokazu swoje kolekcje zima/wiosna 2023 zaprezentowali: Gabriela Tomaka-Ząbek, Nargiz Salwa, Ewa Azikiewicz, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krośnie - "Szczepanik" oraz Artur Michelis, który zaprezentował między innymi część z kolekcji kombinezonów męskich.
W rolę modelek i modela wcielili się Monika Sobolewska, Iwona Raś, Agnieszka Niedzielska, Katarzyna Wilk i Artur Michelis.

- Chcemy pokazać, że moda jest dla wszystkich, że każdy może z tą modą eksperymentować, każdy może się nią bawić tak, jak to czuje w duszy - podkreślił Artur Michelis.

Za makeup i wizaż biorących udział w pokazie odpowiadała Gabriela Lipka-Maciejowska z salonu kosmetycznego Fabryka Urody z Jedlicza, a za fryzury Anna Czech - Studio uczesAnki.

Pokaz mody w Krośnie

Wydarzeniu towarzyszył występ solistek ze Studia Wokalno-Instrumenalnego Zajdel Studio Krzysztofa Zajdla z Krosna: Magdaleny Rogowskiej, Julii Sechman Emilii Pruś, a także Zespołu Tańca Współczesnego Strecz działającego przy RCKP w Krośnie pod kierunkiem Sabiny Wójcik-Grygolec.
Niespodzianką wieczoru był występ Gabrieli Lipki-Maciejowskiej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.