Tenisista stołowy KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno z sukcesem wystartował w turnieju głównym na Grand Prix Polski w Gdańsku.
Szymon Sporek z KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno wziął udział w turnieju głównym 3.Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym, które odbyło się w Gdańsku.

Krośnieński klub poinformował, że jako pierwszy w historii klubu wyszedł z grupy w turnieju głównym i zameldował się w fazie pucharowej.

- Rozegrał niesamowite zawody i pokonał kilku bardzo mocnych i doświadczonych zawodników. Historyczne miejsce 13-16 w tak mocno obstawionym turnieju pokazuje, że warto stawiać na naszą młodzież, bo to właśnie w nich widzimy przyszłość naszego klubu i tenisa stołowego w Krośnie - poinformował KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno.

Sukces Szymona Sporka w Rzeszowie
W ostatnim meczu ligowym klub z Krosna pokonał drużynę z Nowego Targu 9-1. Punkty dla zwycięskiego zespołu zdobyli: Maciej Kołek - 1,5 pkt; Szymon Sporek - 2,5 pkt; Mateusz Czernik - 2,5 pkt; Jakub Chmielowski - 2,5 pkt.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.