Prywatna Szkoła Wokalno-Aktorska w Krośnie i Podkarpackie Biuro Koncertowe zapraszają 10 marca o godz. 18.00 na wyjątkowy koncert na Scenie Pierwsze Pięto Domu Nauczyciela w Krośnie.
Po wspaniałych występach krakowskiej Piwnicy pod Baranami, recitalu Aloszy Awdiejewa, którymi zainaugurowała swoją działalność Scena Pierwsze Piętro, przyszła pora na operetkę.

- Z okazji Dnia Kobiet w koncercie zatytułowanym "Kobietki ach kobietki" wykonawcami będą znakomici śpiewacy operowi. Niektórzy z nich występują między innymi na scenie Opery Narodowej Teatru Wielkiego oraz Opery Śląskiej w Bytomiu - informuje Marek Wiatr, organizator koncertu.

konceet dzień kobiet

W koncercie, który odbędzie się 10 marca o godz. 18.00 na Scenie Pierwsze Pięto Domu Nauczyciela w Krośnie przy ul. Łukasiewicza 63, usłyszymy najpiękniejsze arie i duety operetkowe m.in. z Księżniczki Czardasza, Barona Cygańskiego, Zemsty Nietoperza, Hrabiny Maricy, Ptasznika z Tyrolu, Wesołej Wdówki i musicalu Skrzypek na dachu.

W czasie trwania koncertu dla wszystkich będzie słodka niespodzianka serwowana przez artystów. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników i miłośniczki operetki i musicalu. W koncercie wystąpią Halina Mansarlińska, Justyna Dyla, Sabina Olbrich -Szafraniec, Feliks Widera, Włodzimierz Skalski, Bogdan Kurowski, Kamil Zdebel. Koncert poprowadzi Marek Wiatr.

Jednym z patronów medialnych koncertu jest portal terazKrosno.pl

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.