Julia Sechman będzie reprezentować Powiat Krośnieński na Międzynarodowym Festiwalu "Viva Italia". Starosta Jan Pelczar wręczył wokalistce bon na 1000 zł.
Starosta krośnieński Jan Pelczar gościł u siebie Julię Sechman uczennicę klasy I Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym.

julia sechman

Julia jest uzdolnioną wokalistką, która od 8 lat jest uczennicą Studia Zajdel z Krosna, gdzie kształci swój głos i gra na instrumentach muzycznych. Od kilku lat uczestniczy w licznych festiwalach i konkursach na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim oraz wojewódzkim. Największym osiągnięciem 16-latki był udział w The Vocie Kids V.

Teraz Julia Sechamn będzie reprezentować Powiat Krośnieński podczas Międzynarodowego Festiwalu "Viva Italia", który odbędzie się w Rzymie w dniach 11-13 lutego br.

Starosta na ręce Julii złożył życzenia powodzenia i sukcesów oraz wręczył bon na kwotę 1000 zł na częściowe pokrycie kosztów pobytu we Włoszech.

~Sandra

13-02-2023 17:35 13 15

Julcia rozbiła bank w Italii! Brawo Julcia, brawo rodzice, brawo Pan Krzysztof Zajdel!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.