Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na DK19 w Jasienicy Rosielnej.
Wypadek wydarzył się we wtorek 21 lutego około godz. 17:30 na drodze krajowej nr 19 w Jasienicy Rosielnej w powiecie brzozowskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego z KPP w Brzozowie wynika, że 49-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego kierujący samochodem marki BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w ciągnik siodłowy marki Volvo z naczepą.

Wypadek w Jasienicy Rosielnej

W wyniku zderzenia poszkodowany został kierujący bmw, mężczyzna został przetransportowany zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Jak informuje aspirant Joanna Baranowska z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, obaj kierujący, zarówno 48-latek kierujący volvo mieszkaniec powiatu łosickiego, jak i kierujący bmw byli trzeźwi.

Tragiczny wypadek w Przybówce, nie żyje traktorzysta
Na czas działań ratowniczych droga w miejscu wypadku została całkowicie zablokowana, później wprowadzono ruch wahadłowy.

Kpt. Wojciech Sobolak, dowódca JRG PSP z Brzozowa poinformował, że na miejscu pracowały również dwa zastępy z JRG PSP z Brzozowa oraz dwa zastępy z OSP Jasienica Rosielna.

~sedzia dred

25-02-2023 15:33 17 16

żadne ciężarówki tylko i wyłącznie grube drzewa zatrzymają tych wariatów drogowych i tego im życzmy z tym nowym rokiem amen
Odpowiedz

~cynik

22-02-2023 17:25 14 14

O Jezu znowu BMW, co to się dzieje?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.