22 marca br. w Szkole Podstawowej w Jedliczu odbyło się uroczyste otwarcie nowej pracowni robotyki.
Dzięki wsparciu finansowemu Gminy Jedlicze, w jednej z sal Szkoły Podstawowej w Jedliczu, udało się odmalować ściany, wymienić płytki PCV na nowoczesną wykładzinę tarkett, poprawić instalację elektryczną oraz oświetlenie, a także wyposażyć salę w meble przydatne do prowadzenia zajęć.

Pracownia robotyki w szkole w Jedliczu

Dodatkowo w ramach programu "Laboratoria przyszłości" doposażono pracownię w laptop, drukarkę 3D oraz kolejne zestawy programowalnych zestawów Lego.

Pracownia robotyki w szkole w Jedliczu

Uroczyste otwarcie nowej pracowni robotyki odbyło się 22 marca. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonała burmistrz Jolanta Urbanik, Małgorzata Głowacka-Pietruś - kierownik Referatu Działalności Gospodarczej i Kancelarii w UG Jedlicze wraz z dyrekcją szkoły oraz przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego. W uroczystości wzięli również udział zaproszeni goście, nauczyciele oraz uczniowie - uczestnicy Gminnego Konkursu Profilaktycznego.

~Jolamoto

27-03-2023 14:02 17 11

wcześniej proponuje uprzątnąć chodniki z piasku, zgniłych liści. To zły przykład dla młodzieży która udaje się na zajecia z robotyki.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.