Nauczycielka ZSP nr 2 w Krośnie otrzymała wyróżnienie w Konkursie "Zawodowiec Roku 2022". Jest to inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki realizowana wspólnie z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji oraz KGHM Polska Miedź.
Ewa Długosz-Radoń z krośnieńskiego "Szpetnara" otrzymała I wyróżnienie w dziedzinie "Przemysł Chemiczny" w I edycji konkursu "Zawodowiec Roku 2022".
Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie nauczycieli ze szkół branżowych, techników, szkół policealnych oraz centrów kształcenia zawodowego, którzy wyróżniają się pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem, a także wspierają uczniów w rozwijaniu ich zawodowych zainteresowań.

Do I edycji konkursu napłynęło 537 zgłoszeń w 62 dziedzinach. Komisja konkursowa oceniała je według 5 kryteriów. Ostatecznie wyróżnienia i tytuły laureatów przyznano 118 nominowanym w 52 dziedzinach.
Gala konkursu zgromadziła najlepszych nauczycieli z poszczególnych branż ze szkół z całej Polski.

Nagrody wręczyli przedstawiciele organizatorów konkursu: Sekretarz Stanu w MEiN Marzena Machałek, prezes Zarządu KGHM Polska Miedź Tomasz Zdzikot oraz dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji Paweł Poszytek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.