Szymon Rymar i Jakub Musiał reprezentowali KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno na mistrzostwach Polski żaków w tenisie stołowym w Gliwicach.
W miniony weekend w Gliwicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków w tenisie stołowym. Wzięli w nich udział również dwaj młodzi tenisiści stołowi KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno: Szymon Rymar (nr 17) i Jakub Musiał (nr 52).

Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Szymon zajął to samo miejsce, z którym został rozstawiony, czyli 17. Jakub, dla którego to były pierwsze zawody rangi Mistrzostw Polski, ponieważ jest pierwszy rok w tej kategorii, zajął 33 miejsce.

jakub musiał tenis stołowy

Chłopcy uczestniczyli również w grach deblowych. Jakub Musiał (na zdjęciu) z Jakubem Mrózkiem z klubu z Kąkolówki przegrali w pierwszej rundzie z wyżej rozstawionymi rywalami.
Z kolei Szymon Rymar w parze z Przemysławem Przybyszem z Arki Łętownia dopiero w ćwierćfinale przegrali z późniejszymi zwycięzcami. Dało im to bardzo wysokie 5 miejsce w Polsce. Gratulujemy.