Wychowanek Nafty Jedlicze, 44-krotny reprezentant Polski Sławomir Peszko poinformował oficjalnie o zakończeniu kariery piłkarskiej.
Dość niespodziewanie, na antenie kanału Sportowego, Sławomir Peszko poinformował o zakończeniu kariery piłkarskiej.

"Kończę karierę piłkarską. Ten sezon jest moim ostatnim w Wieczystej Kraków, nie przedłużę kontraktu. Też trochę ze względu na zdrowie. Coś się kończy, ale też coś się zaczyna. Właśnie otwieram TikToka i tam zaraz zobaczycie, tam się będzie działo" - powiedział Sławomir Peszko.

Reprezentacja OZPN Krosno w rozgrywkach o Puchar Kuchara 1999 r.. Pierwszy z prawej Adam Nawałka, ostatni w dolnym rzędzie Sławomir Peszko (fot. Andrzej Józefczyk)

Sławomir Peszko to wychowanek Nafty Jedlicze. Później grał w Wiśle Płock, Lechu Poznań, FC Köln, Wolverhampton, Parmy, Lechii Gdańsk, Wiśle Kraków i ostatnio w Wieczystej Kraków.

Sławomir Peszko promował w Jedliczu książkę "Peszkografia. Będzie się działo"

~Wątpiący

07-06-2023 16:36 16 22

Peszko swoją karierę rozpoczynał w Victorii Dobieszyn, a nie w Nafcie Jedlicze. Niech wreszcie prawda się obroni, dość tego kłamstwa.
Odpowiedz

~SOMGORSI

06-06-2023 08:24 26 21

Otwieram flas-zkę chyba. Trzeba nie było tyle pić to by wątroba nie siadła.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.