Poszkodowany mężczyzna trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.
Policjanci ustalają okoliczności wypadku do jakiego doszło dziś (15 czerwca) po godz. 20 w miejscowości Wola Niżna w gminie Jaśliska.

Groźny wypadek na quadzie w Woli Niżnej

Ranny został mężczyzna, poruszający się na quadzie. Prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wywrócił pojazd.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który lądował na drodze wojewódzkiej.

[AKTUALIZACJA]


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni kierujący quadem jadąc w kierunku Jaślisk, stracił panowanie nad pojazdem, upadł na jezdnię, w następstwie czego czterokołowiec przygniótł mężczyznę, zatrzymując się w przydrożnym rowie. 39-letni mieszkaniec woj. małopolskiego doznał poważnych obrażeń i wymagał szybkiej hospitalizacji. Do działań zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na pokładzie którego mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Sanoku - poinformował krośnieńska policja.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.