W Szkole Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Korczynie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Wybrzmiał ostatni dzwonek i rozpoczęły się wakacje.
Nadeszła długo wyczekiwana przez uczniów chwila w szkołach podstawowych wybrzmiał ostatni dzwonek i rozpoczęły się wakacje. To szczególnie ważna chwila dla ósmoklasistów. Ze swoimi szkołami, które znali od dziecka żegnali się na różne sposoby były bale uczniowskie "komersy", były kwiaty dla wychowawców i dyrekcji, zdarzały się też pewnie łzy.

Nie ma się co dziwić osiem pierwszych lat edukacji to niezwykle ważny czas w życiu młodego człowieka. To właśnie w szkołach podstawowych nawiązały się pierwsze przyjaźnie, to stąd uczniowie wyruszyli na pierwsze wycieczki szkolne, tu brali udział w konkursach naukowych i sportowych, nierzadko zdobywając poczesne miejsca.

SP w Korczynie

- Jako Gmina dzieliliśmy z nimi ich radości i smutki. Byliśmy dumni z każdego zajętego w międzyszkolnej rywalizacji miejsca. Mamy nadzieję, że ze szkół podstawowych w Korczynie, Komborni, Iskrzyni, Krasnej i Węglówce nasi Absolwenci wyniosą bagaż wiedzy i pozytywnych doświadczeń, które zaprocentują w dalszym, pełnym sukcesów życiu.

W dniu 23 czerwca w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Korczynie na zaproszenie Dyrektora Artura Stodolaka uczestniczyli Wójt Gminy Korczyna Jan Zych oraz Zastępca Wójta Gminy Korczyna Katarzyna Urbanek.

Wójt Gminy złożył uczniom serdeczne życzenia na nadchodzące wakacje, a także podziękował dzieciom i młodzieży, Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu za wysokie wyniki w nauce oraz konkursach przedmiotowych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.