Niespokojna niedziela na drogach powiatu brzozowskiego. Już drugi wypadek spowodowany przez motocyklistę.
W niedzielne popołudnie, tuż po godzinie 15.00, do kolejnego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty doszło tym razem w Jabłonce, gm. Dydnia.

- Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 54-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego na drodze gminnej, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi do pobliskiego potoku - poinformował w niedzielę po południu mł. asp. Tomasz Hałka z KPP w Brzozowie.

Wypadek w Jabłonce

Obrażeń doznała przewożona przez kierującego 15-letnia pasażerka, która została przetransportowana do szpitala. Okazało się, że mężczyzna był trzeźwy, ale nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami.

- Kierujący motocyklem posiadał aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a podczas jazdy zarówno on jak i pasażerka nie mieli założonych kasków na głowie - dodał mł. asp. Tomasz Hałka.

Wypadek w Jabłonce

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z KPP w Brzozowie.

Przypominamy. Dzisiaj doszło do tragicznego wypadku około godz. 12.00 na drodze powiatowej w Izdebkach w powiecie brzozowskim. Więcej: Tragedia na drodze. Śmierć motocyklisty w sąsiednim powiecie.

~Gibalski

26-06-2023 23:35 2 10

W powiecie brzozowskim kaskaderów nie brakuje. A jazda bez uprawnień to chleb powszedni. Trzeba zwiększyć ilość policjantów patrolujących w tamtym rejonie.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.