Zablokowana droga wojewódzka 990 w miejscowości Bajdy po zderzeniu dwóch samochodów.
Służby ratunkowe pracują w miejscowości Bajdy (gmina Wojaszówka) gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów po godzinie 11:30.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

wypadek w Bajdach

Więcej informacji wkrótce.

[AKTUALIZACJA]


W wypadku udział brały dwa samochody marki Hyundai i Toyota. Po zderzeniu oba samochody wpadły do przydrożnego rowu, jeden z nich zatrzymał się na boku. W wypadku poszkodowana została jedna osoba.

Na miejscu zdarzenia pracują strażacy z JRG PSP Krosno, OSP Bratkówka, OSP Bajdy, zespół ratowncitwa medycznego oraz policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności.

[AKTUALIZACJA]


- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 31-letni kierujący hyundaiem wyprzedzał toyotę, gdy ta wykonywała manewr skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia toyota została zepchnięta z jezdni i razem z hyundaiem wjechała do przydrożnego rowu. Kierujący pojazdami wymagali specjalistycznej pomocy medycznej i zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznali nie zagrażają ich życiu. Podróżujący za kierownicą toyoty 56-latek, jak też kierujący hyundaiem, byli trzeźwi - poinformowąła krośnieńska policja.
~Driver

27-06-2023 21:39 5 12

Niestety ale na tym odcinku drogi wypadek to bedzie norma. Dluga prosta ktora kusi do wyprzedzania i dosc ruchliwy sklep szczegolnie w niedziele bo jest czynny. Trzeba byc ostroznym przy wyprzedzaniu jadac w strone krosna (lewoskręt na parking sklepu) ale także wyjezdzajac w prawo w strone frysztaka a wogóle to noga z gazu pozdro
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.