Siatkarki GOSiR Jedlicze mistrzyniami i wicemistrzyniami województwa w rozgrywkach mini siatkówki.
Koniec czerwca to zwieńczenie sezonu siatkarskiego dla młodych zawodniczek zarówno w hali, jak i na piasku. Był to bardzo udany czas. Dziewczyny przez cały rok szkolny brały udział w oficjalnych rozgrywkach prowadzonych przez Polski Związek Piłki Siatkowej "Kinder Joy of Moving".

Ostatecznie podopieczne trenerki Beaty Wosiewicz zdobyły aż 3 medale mistrzostw województwa.

W finale wojewódzkim singli, który został rozegrany w hali widowiskowo-sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu, a więc w zawodach dla dzieci z rocznika 2013 i młodszych - mistrzynią została Milena Sitek natomiast wicemistrzynią Antonina Dubiel.

W całym turnieju wzięło udział 78 dziewczynek z całego Podkarpacia. W tym roku był to program pilotażowy PZPS-u, który kończył się na etapie wojewódzkim, natomiast za rok dla tej kategorii odbędą się już Mistrzostwa Polski w Gliwicach.