Iwonicz. Poszkodowany rowerzysta został przewieziony do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło dziś (5 lipca) około godz. 16 na ulicy Kmiecie w Iwoniczu.

Wstępnie wiadomo, że kierujący rowerem nie zachował należytej ostrożności, wyjeżdżając z prywatnej posesji wjechał wprost pod koła opla astra. Kierujący pojazdem nie miał szans na reakcję.

Wypadek w Iwoniczu na ulicy Kmiecie

W wyniku zderzenia poszkodowany rozstał rowerzysta, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy z JRG PSP Krosno i OSP Iwonicz oraz zespół ratownictwa medycznego.

~Jarek

08-07-2023 06:09 12 14

Kierowcy uważajcie bo za każde zdarzenie na drodze jesteście winni wy. Policyjne państwo z tektury udowodni wam, że nie ,,dostosowaliście prędkości do warunków,, a ulica jest dla pieszych i rowerzystów wy macie tylko płacić mandaty i podatki.
Odpowiedz

~Ida

06-07-2023 23:04 9 10

Nie zapominajmy o promilach (jak to bylo w tym przypadku)
Odpowiedz

~dziadek

05-07-2023 20:22 11 14

Kierowcy przewidujcie takie sytuacje, przyszło lato i na drogi wyjechała dzicz na rowerach i skuterach, często bez wymaganych jakichkolwiek uprawnień do kierowania. Uważajcie!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.