Fotorelacja z Turnieju Oldbojów w Piłce Nożnej rozegranego w ramach Dni Jedlicza 2023.
W sobotę (8 lipca) w ramach obchodów Dni Jedlicza, na stadionie ZKS Nafta Splast Jedlicze, odbył się Piłkarski Turniej "Oldboys Cup" o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Do wspólnej rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: Stara Gwardia Guzikówka Krosno, LKS Victoria Dobieszyn, LKS Nurt Potok oraz gospodarze ZKS Nafta Splast Jedlicze.

turniej oldbojów w Jedliczu

Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Zwycięzcą turnieju okazała się ekipa Victorii Dobieszyn, na drugim miejscu uplasował się zespół Stara Gwardia Guzikówka, trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy Nafty - Splast Jedlicze, a czwarte Nurtu Potok.

Dodatkowo przyznano nagrody indywidualne. Królem Strzelców turnieju, po emocjach związanych z dodatkową serią rzutów karnych, został Łukasz Bajger z drużyny Victorii Dobieszyn, natomiast Najlepszym Bramkarzem wybrany został Mariusz Sabatowski, zawodnik Stara Gwardia Guzikówka. Cały turniej odbył się w miłej i sportowej atmosferze, gdzie głównym celem nie była walka o pierwsze miejsce, lecz spędzenie wspólnie wolnego czasu wśród starych znajomych z boiska.

Po zakończonym turnieju na wszystkich czekał smaczny poczęstunek w postaci kiełbaski z grila. Sędzią głównym zwodów był Radosław Kuszaj, a kierownikiem zawodów Hubert Ruszel. Otwarcia zawodów i wręczenia nagród dokonali Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu Wojciech Florczak oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu Zygmunt Jerzyk.

turniej oldbojów w Jedliczu

Wyniki spotkań:
LKS Nurt Potok - Stara Gwardia Guzikówka Krosno 1:2
ZKS Nafta Splast Jedlicze - LKS Victoria Dobieszyn 0:4
ZKS Nafta Splast Jedlicze - Stara Gwardia Guzikówka Krosno 3:1
LKS Nurt Potok - ZKS Nafta Splast Jedlicze 1:1
Stara Gwardia Guzikówka Krosno - LKS Victoria Dobieszyn 1:0
LKS Victoria Dobieszyn - LKS Nurt Potok 3:1

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.