Motoryzacyjne święto Speedland Festival 2023 Krosno w najbliższy weekend. 29 i 30 lipca 2023 r. na fanów adrenaliny i szybkich samochodów czekać będą niezapomniane emocje. Sprawdź program imprezy.
Już w ten weekend na odwiedzających lotnisko w Krośnie czekać będzie mnóstwo motoryzacyjnych atrakcji. Zagoszczą tam m.in. topowi drifterzy, zarówno z Polski jak i zza granicy, którzy staną do walki w zawodach Drift Show Series. Ponadto będzie można oglądać specjalną wystawę samochodów marzeń - Supercar paddock - czy strefę wyselekcjonowanych pojazdów Tuning expo. W czasie trwania festiwalu swoje produkty zaprezentują też producenci i znane marki ze świata motoryzacji.

Dodatkowych emocji dostarczą Kaskaderskie pokazy Freestyle Motocross. Za kierownicą latających motocykli zasiadają najlepsi w swojej klasie kierowcy motorów z całej Europy. A dla tych, którzy chcą poczuć rajdowe emocje na własnej skórze zostanie przygotowana specjalna strefa simracing, w której chętni będą mogli spróbować swoich sił w prowadzeniu najszybszych samochodów wyścigowych. Symulatory czekać będą też w strefie nowego sponsora wydarzenia - legalnego bukmachera, marki Betclic.

Program Speedland Festival 2023


Festiwal to również miejsce na świetną rozrywkę dla całych rodzin. Co jeszcze czeka gości odwiedzających wydarzenie? Nie zabraknie znanych YouTuberów, z którymi będzie można porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie. Odbędą się też koncerty, gwiazd takich jak White 2115 czy Kubańczyk. Emocje będzie można ostudzić w specjalnie przygotowanej strefie chillu, czy przy foodtrackach z pysznym streetfoodem.
Speedland Festival już 29 i 30 lipca na lotnisku w Krośnie. Bilety dostępne na stronie wydarzenia.

Program Speedland Festival 2023 Krosno


[AKTUALIZACJA]


Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia imprezy: Speedland Festival 2023 Krosno [ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia z drugiego dnia imprezy: Speedland Festival 2023 Krosno [ZDJĘCIA - DZIEŃ DRUGI]

Zobacz zdjęcia z koncertu White 2115: White 2115 Krosno


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.