Kierujący oplem zasnął w samochodzie po serii nieudanych manewrów parkingowych. Był kompletnie pijany.
Wczoraj (31 lipca) około godz. 20:30, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał informację, że na parkingu jednego ze sklepów przy ul. Korczyńskiej w Krośnie, doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Świadek zwrócił uwagę na śpiącego w samochodzie mężczyznę, od którego wyraźnie było czuć alkohol. Zgłaszający wyciągnął kluczyk ze stacyjki pojazdu, pozostając na miejscu do czasu przyjazdu policyjnego patrolu.

Kolizja na Bema. Zasnął za kierownicą, skosił latarnię
- Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że kierujący to 42-letni krośnianin. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 3 promile alkoholu w jego organizmie. Na podstawie zapisu kamer monitoringu ustalono, że mężczyzna zaparkował opla na przysklepowym placu, po czym podjął serię nieudolnych prób wyjazdu i zasnął za kierownicą samochodu - relacjonuje podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Nietypowa interwencja strażaków. Mężczyzna zatrzasnął się w chłodni
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna, ograniczenie wolności, a nawet kara do 2 lata więzienia. 42-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

~Obserwator

05-08-2023 08:13 3 8

Zgadza się z Poprzednikiem.. Dobrego dnia.
Odpowiedz

~antypijak

01-08-2023 21:15 3 13

Zabrać trutniowi auto i stosownie ukarać .
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.