W Samorządowym Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu obchodzony był Dzień Rodziny w którym udział wzięli znajomi, przyjaciele oraz rodziny Mieszkańców Domu.
W niedzielę (6 sierpnia) w Samorządowym Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu obchodzony był Dzień Rodziny. Było to wyjątkowe spotkanie, w którym udział wzięli znajomi, przyjaciele oraz rodziny Mieszkańców Domu.

Dzień Rodziny w Jedliczu

Udział w spotkaniu wzięła również Burmistrz Jolanta Urbanik, która powitała wszystkich uczestników imprezy, a następnie spędziła czas na rozmowach i wspólnym biesiadowaniu. Zgromadzonych gości powitała Dyrektor Monika Wójcicka życząc wszystkim udanej zabawy i miłego spędzenia czasu.

Główną ideą spotkania było poświęcenie czasu drugiemu człowiekowi oraz okazja do wspólnej zabawy oraz integracji między rodzinami. Wydarzenie rozpoczęło się częścią artystyczną przygotowaną przez Mieszkańców SDPS, gdzie każdy mógł zaprezentować swoje zdolności wokalne i muzyczne. Ten dzień wypełniony był muzyką i zabawą, w której wzięli udział podopieczni Domu, pracownicy oraz wszyscy przybyli goście.

Dzień Rodziny w Jedliczu w SDSP

Przy wspólnym biesiadowaniu nie mogło zabraknąć także różnego rodzaju grillowanych smakołyków oraz słodkości. Dzień Rodziny w Samorządowym Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu obfitował w radość, szczęście, a uśmiechy pojawiły się na twarzach uczestników wspólnego biesiadowania. Dostarczył niezapomnianych wrażeń oraz chwil pełnych radości i wzruszenia. Wszystkim zgromadzonym dziękujemy za obecność. Do zobaczenia za rok. Serdecznie dziękujemy osobom, które przyczyniły się do uświetnienia naszej uroczystości.

~Ziutka

12-08-2023 16:40 1 0

Pensjonariusze na wózkach a dyrektor życzy udanej zabawy :)
Odpowiedz

~Tadeusz

09-08-2023 16:52 1 6

Państwo Z już w DPS? O jak czas szybko leci.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.