W miejscowości Poraj samochód osobowy wypadł z drogi i roztrzaskał się o betonowy przepust.
Wypadek wydarzył się w nocy z czwartku na piątek (10-11.08) w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka.

Kierujący samochodem marki Toyota jadąc od strony Nienaszowa stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna opuścił roztrzaskany pojazd o własnych siłach, mocno krwawiąc oddalił się z miejsca zdarzenia.

wypadek w Poraju

Interweniowali strażacy z JRG PSP Krosno, OSP Leśniówka i OSP Kobylany, zespół ratownictwa medycznego i policjanci. Po kilkunastu minutach kierujący samochodem odnaleziony został niedaleko miejsca zdarzenia, w budynku mieszkalnym. Po zaopatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego został przewieziony do szpitala.

Policjanci będą teraz wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzeń. Nieoficjalnie wiadomo, że kierujący samochodem był nietrzeźwy.

[AKTUALIZACJA]


Samochodem kierował 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przebywający na stale w powiecie krośnieńskim. Jak informuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji, policyjny alkomat wskazał około 1,7 promila alkoholu w jego organizmie.

~antypijak

14-08-2023 08:11 3 3

Zastanawiam się dlaczego dostałem tyle kciuków skierowanych w dół? Pijanego tolerujesz czyli go akceptujesz. Do czasu, aż ci zabije kogoś bliskiego.
Odpowiedz

~Obserwator

13-08-2023 17:34 2 1

Dobrze wiedział jakie będą tego konsekwencje.
Odpowiedz

~antypijak

11-08-2023 16:44 7 5

To pijaka pokarało. Teraz kolej na karę przez niezawisły sąd.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.