Dwa medale na Mistrzostwach Polski dały Kamili Cichoń, biathlonistce IKN Górnik Iwonicz-Zdrój, przepustkę na Mistrzostwach Świata w słowackim Osrblie. Gratulujemy.
Kamila Cichoń reprezentująca barwy IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zdobyła dwa medale Mistrzostw Polski w biathlonie na nartorolkach, które w dniach 18-20 sierpnia odbyły się w Dusznikach-Zdroju. W biegu sprinterskim seniorek stanęła na najniższym stopniu podium, a w biegu pościgowym poprawiła się o jedno miejsce i zdobyła medale srebrny.

Dzięki tym wynikom biathlonistka Iwonickiego Klubu Narciarskiego "Górnik" została powołana na Mistrzostwa Świata w biathlonie na nartorolkach, które odbędą się w słowackim Osrblie od 24 do 27 sierpnia br.

Dobry start w Mistrzostwach Polski miała także Amelia Jakieła, która w biegu indywidualnym młodziczek zajęła wysokie 5 miejsce.

~Clandestino

22-08-2023 21:30 0 5

Gratulacje dla całej sekcji sportowej z "Górnik" Iwonicz Zdrój. Prośba do polityków i urzędników państwowych by walczyli o dofinansowanie sportowców z wynikami medalowymi bo to oni reprezentują Polskę w świecie a nie wasze stawianie pomników, sadzenie drzewka czy inne bzdety. Jeżeli jesteśmy krajem znaczącym i wysoko rozwiniętym w UE to dlaczego poza nic nie wartą piłką nożną wiele pięknych dyscyplin sportowych ma się tak że ledwie zipią finansowo? Do roboty!!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.