Dwa medale na Mistrzostwach Polski dały Kamili Cichoń, biathlonistce IKN Górnik Iwonicz-Zdrój, przepustkę na Mistrzostwach Świata w słowackim Osrblie. Gratulujemy.
Kamila Cichoń reprezentująca barwy IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zdobyła dwa medale Mistrzostw Polski w biathlonie na nartorolkach, które w dniach 18-20 sierpnia odbyły się w Dusznikach-Zdroju. W biegu sprinterskim seniorek stanęła na najniższym stopniu podium, a w biegu pościgowym poprawiła się o jedno miejsce i zdobyła medale srebrny.

Dzięki tym wynikom biathlonistka Iwonickiego Klubu Narciarskiego "Górnik" została powołana na Mistrzostwa Świata w biathlonie na nartorolkach, które odbędą się w słowackim Osrblie od 24 do 27 sierpnia br.

Dobry start w Mistrzostwach Polski miała także Amelia Jakieła, która w biegu indywidualnym młodziczek zajęła wysokie 5 miejsce.

~Clandestino

22-08-2023 21:30 2 6

Gratulacje dla całej sekcji sportowej z "Górnik" Iwonicz Zdrój. Prośba do polityków i urzędników państwowych by walczyli o dofinansowanie sportowców z wynikami medalowymi bo to oni reprezentują Polskę w świecie a nie wasze stawianie pomników, sadzenie drzewka czy inne bzdety. Jeżeli jesteśmy krajem znaczącym i wysoko rozwiniętym w UE to dlaczego poza nic nie wartą piłką nożną wiele pięknych dyscyplin sportowych ma się tak że ledwie zipią finansowo? Do roboty!!