Służby ratunkowe interweniowały w Krośnie gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów.
W środę (6 września) po godzinie 15:00 w Krośnie na ulicy Magurów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Forda i Seata. Dwa inne pojazdy, które poruszały się ulicą Magurów zostały również uszkodzone.

kolizja w Krośnie

Na miejscu interweniowali strażacy, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności. W zdarzeniu nikt na szczęście nie został poszkodowany.

[AKTUALIZACJA]


- Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 27-letni kierujący fordem, skręcając w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z nadjeżdżającym z przeciwka seatem. Na skutek zdarzenia seat został zepchnięty na znajdującego się po jego prawej stronie volkswagena, natomiast ford obrócił się wokół własnej osi, uszkadzając skodę. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, uczestnicy byli trzeźwi, a sprawca został ukarany mandatem - poinformował podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.