Zderzenie trzech samochodów osobowych w Świerzowej Polskiej.
Dzisiaj (7 września) po godzinie 15:00 w Świerzowej Polskiej na ulicy Krośnieńskiej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Doszło tam do klasycznego najechania na tył. W zdarzeniu udział brały samochody marki Audi i Volkswagen.

Na miejscu pracują strażacy, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji, który będzie wyjaśniał szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

[AKTUALIZACJA]


- Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 19-letni kierujący volkswagenem najechał na tył audi, które zostało zepchnięte na znajdujący się przed nim pojazd tej samej marki. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi, a sprawca kolizji został ukarany mandatem - poinformował podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

~AtoKto

11-09-2023 11:28 2 0

Szkoda Golfa widać że dużo pracy tam poszło i autko zadbane.
Odpowiedz

~stiv

09-09-2023 09:17 1 1

Szybciej, szybciej, ja jestem lepszy, to mój pas, ja nie puszcze niech czeka - buuuum!
Odpowiedz

~Hiobowski

07-09-2023 23:33 1 5

Wielu naszych kierowców nie umie zachować bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu. Kierowcy najzwyczajniej siedzą drugiemu na ogonie (zderzaku). Dlatego tak się to kończy.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.