Wypadek w Krośnie na Okrzei. Poszkodowany został motocyklista.
W piątek (15 września) po godzinie 20:00 w Krośnie na ulicy Okrzei doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem uderzył w zaparkowany samochód.

W wypadku poszkodowany został motocyklista, który z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Na miejsce zdarzenia zostali zadysponowani strażacy, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci, którzy będą wyjaśniać dokładne okoliczności.

[AKTUALIZACJA]


- Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 33-letni kierujący motorowerem, na skutek nieprawidłowo wykonanego manewru omijania unieruchomionego pojazdu, doprowadził do zderzenia z kią. Motorowerzysta był trzeźwy, ze względu na odniesione obrażenia, został przetransportowany do szpitala - poinformował podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

~Gibalski

16-09-2023 08:41 3 7

Mieszkańcy Krosna czekają, kiedy policja zacznie karać mandatami i zatrzymywać dowody rejestracyjne, motocyklistom. Ci kierowcy ignorują przepisy dotyczące hałasu jaki wydają ich motocykle i celowo z premedytacją przerabiają tłumiki wydechowe. Sądzę że surowe mandaty skutecznie ograniczą te praktyki?
Odpowiedz

~rencista

15-09-2023 23:54 4 13

Niektórzy motocykliści są naprawdę poj*****.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.