Ponad promil alkoholu w organizmie miał 60-letni operator ładowarki, który pracował przy budowie drogi w Miejscu Piastowym.
Wczoraj (20 września) przed godz. 17, dyżurny krośnieńskiej komendy policji odebrał zgłoszenie o prawdopodobnie nietrzeźwym operatorze ładowarki, który pracował przy budowie drogi w Miejscu Piastowym. Kierujący wykonał serię nieskoordynowanych manewrów i miał wyraźne trudności z obsługą maszyny, co mogło spowodować zagrożenie bezpieczeństwa dla innych pracowników znajdujących się na placu budowy.

- Policjanci skontrolowali stan trzeźwości 60-letniego operatora ładowarki. Mężczyzna miał około 1,2 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że operator nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało mu ono zatrzymane za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości - poinformował podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Stracił panowanie nad ciągnikiem i wjechał do rowu. Był pijany
60-latek trafił do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.


~AtOktO

22-09-2023 08:42 1 3

Pewnie któryś z kim robi zadzwonił a nie było to pewnie raz.Szkoda bo z tej jego pracy jest ktoś utrzymywany a i On sam. Ale widać że alko zaczyna być coraz większym problemem od czasu davida19
Odpowiedz

~antypijak

21-09-2023 15:28 7 9

Gościu z zatrzymanym prawem jazdy i nadal siada nabuzowany do pojazdu mechanicznego. Takim łobuzom należałoby zabrać uprawnienia do końca życia.
Odpowiedz

~malpka

21-09-2023 14:08 3 9

Miał smaki,tego nie oszukacie
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.