19 sierpnia mija termin zgłaszania nalewek do konkursu Najlepsza Nalewka Galicji 2015. Konkurs organizuje Stowarzyszenie Unia Przedsiębiorczych z Krosna a jego rozstrzygnięcie nastąpi podczas Karpackich Klimatów.
Unia Przedsiębiorczych jako najprężniejsza organizacja pozarządowa w Krośnie. Od kilkunastu lat organizuje wspólnie z władzami miasta spotkania przy stołach wielkanocnym i wigilijnym, zajmuje się organizacją paczek świątecznych dla potrzebujących oraz realizuje wiele działań promujących region krośnieński oraz postaci związane z Krosnem. 

W tym roku po raz kolejny Stowarzyszenie Unia Przedsiębiorczych w ramach międzynarodowej imprezy Karpackie Klimaty organizuje Zakątek Rozmaitości Galicyjskich, w trakcie którego m.in organizowany jest konkurs na Najlepszą Nalewkę Galicji oraz Galicyjskie Spotkanie z nalewką Myśliwską. W ubiegłym roku tytuł Najlepszej Nalewki Galicji zdobyła "Nalewka malinowa – Smocza Krew" Pana Czesława Maszczyka z Piotrkowa Trybunalskiego.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 19 sierpnia 2015. Zgłoszeń dokonywać można drogą mailową konkurs@unia.org.pl.
Regulamin i karta zgłoszenia dostępna pod adresem: http://bit.ly/1T8CbnE

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.