W sali Domu Ludowego w Pustynach miał miejsce organizowany co roku Dzień Seniora, w którym udział wzięło około 100 mieszkańców sołectwa.
W dniu 21 października br. w sali Domu Ludowego w Pustynach miał miejsce organizowany co roku Dzień Seniora, w którym udział wzięło około 100 mieszkańców sołectwa.

Pustyny dzień seniora

Po skierowanych do seniorów życzeniach przez zaproszonych gości, kolejnym punktem wydarzenia było wręczenie skromnych upominków, które otrzymali najstarsi uczestnicy imprezy: Zofia Józefczyk oraz Edward Boczar.

Tuż po uroczystym obiedzie czas umiliła wszystkim kapela ludowa "Krościeniacy", wykonując znane i lubiane lokalne przyśpiewki i piosenki.

Dzień Seniora w Pustynach

Nie zabrakło też zaproszonych gości w osobach: Krzysztofa Podkula - Przewodniczącego Rady Gminy Krościenko Wyżne, Mateusza Liputa - Wójta Gminy Krościenko Wyżne, Stanisława Ziomka - Sołtysa Sołectwa Pustyny, ks. Tadeusza Osińskiego - Proboszcza Parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Pustynach oraz Małgorzaty Bystrańskiej - Prezes KGW w Pustynach.

Ognisko, śpiew i wspomnienia. Spotkanie seniorów z terenu gminy Miejsce Piastowe

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.