Prywatna Szkoła Wokalno-Aktorska w Krośnie oraz Podkarpackie Biuro Koncertowe zapraszają do sali kameralnej "Scena I piętro" w Domu Nauczyciela w Krośnie przy ul. Łukasiewicza 63 na recital Jacka Wójcickiego.
Po występach artystów krakowskiej Piwnicy pod Baranami, recitalu Aloszy Awdiejewa i koncercie operetkowym "Kobietki ach kobietki", Prywatna Szkoła Wokalno-Aktorska w Krośnie i Podkarpackie Biuro Koncertowe zapraszają na kolejne wyjątkowe wydarzenie artystyczne w Krośnie.
Z koncertem mikołajkowym wystąpi Jacek Wójcicki.

- Ten wybitny artysta zaśpiewa swoje największe stare i nowe przeboje. Występował niemal we wszystkich krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych, Kanady, Australii, i Japonii.i Występuje w teatrze i filmie, a od wielu lat związany jest z krakowską Piwnica pod Baranami. Wykonuje utwory do muzyki największych polskich kompozytorów - powiedział Marek Wiatr, organizator koncertu.

Artyście towarzyszył będzie Michał Chytrzyński (skrzypce).

Recital Jacka Wójcickiego odbędzie się 3 grudnia (niedziela) w sali kameralnej "Scena I piętro" w Domu Nauczyciela w Krośnie przy ul. Łukasiewicza 63
Jednym z patronów medialnych koncertu jest portal terazKrosno.pl

Zakup biletu: KUP BILET.

Szczegóły na plakacie
jacek wójcicki


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.